Ви можете зайнятись оформленням документів самостійно.
Ми рекомендуємо звернутись до кваліфікованих спеціалістів.
Ніхто не може точно гарантувати отримання візи в тому чи іншому посольстві.
Проте ми володіємо статистикою, яка говорить про те, що 97% наших клієнтів отримують візу.
У випадку, якщо клієнту приходить відмова потрібно впершу чергу дивитись чому поставили відмову і з чиєї вини.
Якщо причину відмови можливо виправити – ми знову заповнимо Вам анкету, зарезервуємо термінову дату подачі документів та проконтролюємо весь процес.
Якщо клієнт отримав відмову з нашої вини (що ніколи не траплялось) – ми компенсуємо всі витрати.
Можна. Якщо це віза типу Д. Яка віза дає право на перебування на території інших країн Шенгену до 90 днів протягом півріччя. Проте слід врахувати ряд нюансів:
- Перший в’їзд по візі повинен бути здійснений на територію Польщі. Якщо Ви поїдете в Литву безпосередньо минаючи територію Польщі, то в паспорті обов’язково повинен стояти штамп, що по цій візі Ви вже побували в Польщі;
- Мінімальна страхова сума покриття для перебуванні в Польщі 30 тис. Доларів США, для багатьох країн Шенгену цієї страховки недостатньо, необхідний поліс з мінімальним покриттям 50 тис. Доларів, тому придбайте правильну страховку;
- В силу певних правових аспектів ,які виникли при підписанні митного кодексу не рекомендуеться відвідувати з національною візою Данію;
- Пам’ятайте, що Швейцарія не член угоди, а тільки країна пускає іноземців на свою територію при наявності Шангенской візи, тому не впевнений, що в’їзд туди за національною візою Д законний;
- Будте готові, що прикордонники інших країн будуть нервово розглядати Ваш паспорт і задавати питання про мету візиту, особливо в тому випадку, якщо віза Д Вам видана з метою службовою (04) – тобто постійних поїздок до Вашого польського контрагента.
Регламентом ЄС №265 / 2010 від 25.03.10. внесені зміни і поправки до Конвенції про застосування Шенгенської Угоди та до Регламенту ЄС №562 / 2006 Шенгенський Кодекс про кордони.
Власникам національних віз спростили життя в Шенгенській зоні
Рада міністрів Європейського Союзу дозволила власникам довгострокових національних віз вільно подорожувати Шенгенською зоною
Згідно з рішенням, власники довгострокових віз (на період понад три місяці) типу “D” зможуть вільно пересуватися країнами-членами Шенгенської зони, так само як і громадяни третіх країн, що мають посвідку на проживання в одній з країн-членів.
Нові правила дають можливість подорожувати протягом трьох місяців з кожних шести місяців перебування. При цьому нові правила регламентують також і можливість вільного транзиту країнами-членами Шенгенської зони при поверненні власників довготермінових віз додому.
Згідно з правилами, що діяли до останнього часу, власники довгострокових віз типу “D” мали право тільки на транзит при поїздці до країни, що видала довготермінову візу та на перебування в цій країні. Повернення додому не могло відбуватися через треті країни.
Новими правилами також передбачено, що довгострокових візи не можуть видаватися на період більше одного року. У випадку, якщо особа, яка має довгострокову візу, має залишатися на триваліший період, то після року перебування країни-члени будуть зобов’язані надати такій особі посвідку на проживання.
Нові правила також передбачають необхідність звернення країни-члена, що збирається надати довготермінову візу, до Шенгенської інформаційної системи для перевірки інформації щодо осіб, які звертаються за отриманням таких віз, з перевіркою таких саме даних, як і при наданні посвідки на проживання. “
Ні. Реєстрація місця проживання обов’язкова.