Польська віза Теребовля

Польська віза Теребовля. Польська Шенген віза. Польська національна віза. Робота в Польщі. Візова підтримка. Безкоштовні консультації:+38 (097) 710-10-96.

Особливий інтерес у українців Польща викликає через географічну близькість. Країна є учасником Шенгенської угоди та стає удвічі цікавіше. Шенгенська віза до Польщі може знадобитися з різних причин. В даний час багато вітчизняних студентів навчається в інститутах цієї країни. Туристична віза в Польщу для українців є перепусткою ще в 26 країн Європи. Не секрет, що багато наших співгромадян знайшли собі роботу в сусідній країні. Для всіх перерахованих випадків потрібно оформлення візи в Польщу. Польська віза Теребовля. Польська Шенген віза. Польська національна віза. Робота в Польщі. Візова підтримка. Безкоштовні консультації:+38 (097) 710-10-96.

В м. Теребовля та Теребовлянському районі особливо багато людей, котрі виробивши національну польську візу – поїхали на сезонні роботи.  Робота в Польщі приносить значні прибутки тим людям, котрі працюють там не покладаючи рук.

Як же отримати шенгенську візу до Польщі в Теребовлі і скільки вона коштує?

Отримання візи процес досить непростий, незважаючи на лояльне ставлення Польщі до України. Щоб відкрити візу до Польщі необхідно знати всі тонкощі оформлення документів і поведінки в консульстві. Будь-яка помилка буде коштувати вам відмови і, в даному випадку, неважлива буде вартість візи. Ціна на польська віза Теребовля залежить від її виду. Ви можете запросити одноразову або багаторазову. Оформити візу ви можете самостійно або за допомогою нашої компанії. Замовити візу до Польщі у нас, значить гарантовано отримати бажані документи в максимально короткий термін.

Національна робоча віза (тип D) до Польщі: основні моменти в оформленні

Польща є однією з найбільш привабливих для українців з точки зору працевлаштування країн. Це обумовлено відразу декількома факторами: географічною близькістю до самої Теребовлі, високим рівнем оплати праці, схожим менталітетом і найголовніше простотою оформлення візи.

Для українців, охочих поїхати в сусідню країну на заробітки, передбачена спеціальна робоча віза в Польщу або як її ще називають польська робоча віза категорії D. Термін дії такої візи, яка вважається національною, варіює від 6 місяців до 1 року. Така віза дозволяє працювати українцям виключно на території Польщі.

Національна віза в Польщу типу D дає право відвідувати також і інші країни Європейського Союзу. При цьому варто знати, що в’їзд до ЄС і виїзд з нього можливий тільки через польську територію.

Для оформлення польської бізнес-візи потрібно наступний перелік документів:

 • закордонний паспорт;
 • анкета на отримання візи з вклеєною фотографією;
 • копії сторінок паспорта з шенгенськими та польськими візами;
 • оригінал і копії внутрішнього паспорта;
 • страховий медичний поліс;
 • оригінал і копія запрошення, оформленого відповідно до вимог консульства.

Крім того для отримання національної візи в Польщу Вас можуть попросити надати інші документи, зокрема підтвердження офіційного працевлаштування, докази минулих поїздок в цю країну та інші. При подачі документів у консульство зверніть увагу на правильність складання, заповнення анкет і заяв, щоб уникнути в майбутньому проблем з отриманням візи.

Польська віза Теребовля

Підготувавши і перевіривши всі документи ще в Теребовлі, необхідно залишити заявку на проходження співбесіди в консульстві. Врахуйте, що охочих отримати польську візу величезна кількість, тому черга на співбесіду може виявитися досить великою. Сам процес оформлення візи також займає кілька днів, тому правильно розрахуйте час, щоб встигнути отримати її в потрібний термін.

Варто відзначити, що правильно і вчасно подані документи на польська віза Теребовля, а також попередні відвідини Польщі не гарантують отримання національної візи типу D в цю країну.

Робоча віза в Польщу дозволяє вільно перебувати і здійснювати трудову діяльність на території цієї країни. Крім того віза категорії D також дозволяє відвідувати будь-яку країну Шенгенської угоди.

Якщо ви знаходитесь в Теребовлі чи Теребовлянському районі і хочете оформити візу – просто зателефонуйте нам на гарячу лінію +38 (097) 710-10-96. Наші кваліфіковані візові експерти безкоштовно проконсультують Вас з приводу подачі документів та отримання візи.

Візова підтримка включає

 • Безкоштовні консультації.
 • Дистанційна оплата сервісного збору.
 • Поточне та термінове бронювання дати для подачі документів.
 • Оформлення візової анкети.
 • Оформлення страхового полісу.
 • Запрошення на роботу від польської фірми.
 • Виготовлення ділового-запрошення.
 • Виготовлення рахунку-фактури (для шопінг-візи).
 • Ваучер (підтвердження проживання)
 • Супровід при подачі документів.
 • Супровід при отриманні документів.

Допоможемо Вам отримати такі візи

Безкоштовна консультація за телефоном


+38 (097) 710-10-96
arrow

Або залиште свій номер і ми Вам передзвонимо!